Lajmet

Shumë është folur. Po a i dini arritjet më të mëdha...

Fizikanti teorik, Stephen William Hawking që vdiq në moshën 76 vjeçare në shtëpinë e tij në Kembrixh është autor i një pjese të konsiderueshme...

Na ndiqni në rrjete sociale

0AdhuruesPëlqe
266NdjekësNdjek
10NdjekësNdjek
41AbonuesAbonohu

Desktop

Acer prezantoi një laptop lojërash, një tablet dhe një hibrid

Ekrani 15.6 inç ka rezolucion 1920x1080 ndërsa ngjyra e laptopit të kujton se cili është qëllimi i tij.Muajin e kaluar Acer ofroi disa detaje...

Cilat janë pajisjet elektronike më të postuara në rrjetet sociale?

Duke filluar nga të gjitha produktet Apple e deri te pajisjet për lojëra si Playstation dhe Xbox, ka një lumë fotosh, videosh e vlerësimesh...

Gaming

Smartwatch

Apple Watch është në gjëndje të njohë dhe raportojë sëmundjet e...

Një kërkim i ri i bërë nga Universiteti i Kalifornisë, në bashkëpunim me zhvilluesit e aplikacionit Cardiogram për watchOS, tregon se sensori i Apple...

Telefonë

BE e gatshme për rrjetin 5G

Vendet e Bashkimit Evropian (BE) kanë nënshkruar një marrëveshje për të liruar frekuencat të cilat do të përdoren për shërbimet 5G për 20 vitet...

Meizu M6S me 4 dhe 6GB RAM debuton së shpejti

Meizu M6S ishte prezantuar fillimisht në CES gjatë muajit janar. Pajisja thuhej se do të vijë me 3GB RAM dhe 32GB memorie. Tani me...

Tabletë

Samsung Galaxy S9

Moti

Tirane
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
93%
1.3kmh
0%
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
7 °
Mar
11 °
Mër
11 °

Makina