Hakohet ‘Despacito’ dhe shumë këngë tjera në YouTube

Hiti ‘Despacito’, i cili ka pasur mbi pesë miliardë shikime në platformën ‘YouTube’, sapo është hakuar.

Përveç këtij hiti, edhe shumë artistë tjerë, këngët e të cilëve janë postuar nga Vevo, e kanë pësuar me fshirje të këngëve nga kjo platformë, duke përfshirë këngëtarët si Shakira, Selena Gomez, Drake dhe Taylor Swift, transmeton teknologji.al

Lër një përgjigje

Ju lutem shkruani komentin tuaj
Ju lutem shkruani emrin këtu