Çuditi dynjanë tek Rudina dje, kujt ia kushton zemrat ne gjoks Genta e BB? (VIDEO)

Ajo njihet për lirinë e saj në të shprehur dhe pa komplekse. Pikërisht për këtë u bë dhe e famshme gjatë spektaklit Big Brother.

Genta Gjalpi vijon të jetë në qendër të vëmendjes për shkak të mënyrës së veçantë që ka zgjedhur për të ardhur tek publiku. Genta është mjaft aktive në rrjetet sociale e kryesisht në Instagram.

Duke parë rrjetin e saj social Instagram, ajo që bie në sy është një tatuazh në gjoksin e Gentës, ekzaktësisht në anën e zemrës.

Nuk e dimë nëse ky tatuazh ka ndonjë domethënie për Gentën, nëse është dedikm apo është thjesht tatuazh i rastit.

Terminatore4 #lasertattooremoval @olsi_tattoo @olker_sejdi

A post shared by Genta.91 (@genta.91) on