Video /Habit vajza nga tropoja zbulohet e verteta e audit luksoz qe u hodh ne valbone


20170514-162253 by revistaime

Një ngjarje mjaft e çuditshme ka ndodhur paraditen e të shtunës në Valbonë.

Një vajzë që sipas dëshmitarëve është nga Tropoja, hodhi makinën që po drejtonte, tip Audi RS 7 në lumin Valbonë.

Automjeti ishte me targa zviceriane dhe dëshmitarët shprehen se makina ishte e marrë me qira (leasing) dhe ka qenë vetë vajza e cila me dëshirën dhe ndërgjegjien e saj e ka futur në lumë për ta testuar.

Madje sipas informacioneve që raporton “jetaoshqef”, makina ka qenë e marrë me qira nga një kompani dhe jo nga vetë vajza.

Në vijim keni shumë foto nga vendngjarja si dhe videon e momentit kur makina e shtrenjtë nxirret nga lumi.