Fordi përplaset dhe ndahet në gjysmë, shoferi shpëton me lëndime të lehta (Video)

Gara mes dy Mustangëve, që është zhvilluar në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara, ka përfunduar me përplasje -por, pa viktima.Shoferi i makinës që është ndarë në gjysmë, është dërguar në spital me shpejtësi, megjithëse nuk kishte dëmtime serioze për jetën, transmeton Telegrafi. Pas kontrollit ai është dërguar në shtëpi.

Siguria e vendosur në makinën Ford ka bërë që të mbrohen personat brenda.